Kıbrıs araç kiralama firması mı arıyorsunuz?

  • 03 Ocak 2019
  • 24 kez görüntülendi.
Kıbrıs araç kiralama firması mı arıyorsunuz?
Özellikleri
TELEFON
Araba Fiyatı:
Marka Modeli:
Kasa Tipi:
Araba Yılı :
Yakıt :
Vitesi:
Araba Kilometresi:
reklamlar

Kıbrıs araç kiralama firması arayışında olanlar en çok tercih edilen Ayaz rent a car firmamız ile hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. İş ya da tatil amaçlı geldiğiniz Yavru Vatan Kıbrıs’ta toplu taşımalarda zaman kaybetmek istemiyor, taksilere yüksek ücret ödemek istemiyorsanız yapacağınız en akıllı ve hesaplı planlama araç kiralama hizmeti olacaktır.

Kıbrıs araç kiralama firması olarak verdiğimiz hizmet kusursuz ve her zaman müşteri memnuniyeti odaklıdır. Bu nedenle Kıbrıs araç kiralama tavsiye olarak firmamızın sunulması yaptığımız işte başarılı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmamızın ürünüdür.

Ercan havalimanı araç kiralama alanında hava alanının otoparkında yer alan araç kiralama filomuz ile direk hizmet sunmaktayız. Araçlarımız yeni modeller olup düzenli olarak yılda 4 defa teknik servis kontrollerinden geçmektedir.

Sizlerde Kıbrıs’a geldiğinizde direk Ercan hava limanında kiraladığınız aracı alabilir yine teslim ederken hava alanında bu işlemi yaparak zamandan tasarruf sağlamış olursunuz. Kıbrıs araç kiralama sol direksiyon araçlar ile hizmet vermekteyiz. Kırmızı Z plakalara sahip araçları kiraladığınız da sol direksiyon hâkimiyetine alışmanız 10 dakika kadar kısa bir sürede oluşur. Trafikteki diğer sürücüler de bu konuda size yardımcı olacaklardır.

Kıbrıs araç kiralama firmasında ayaz rent a car güvencesi

Kıbrıs’a gelirken araçsız kalırım endişesini bir kenara bırakın. Kuzey Kıbrıs’ta hizmet veren firmamız web sitesinden rezervasyon talebinizi iletin sizlere e-mail veya telefon kanalı ile ulaşarak rezervasyon işleminizi güvence altına alalım.

Kıbrıs’ta uzun yıllar boyunca bu alanda hizmet veren firma olarak çok fazla tercih edilmemiz elbette kaçınılmaz olacaktır. Kuzey Kıbrıs kayıtlı Limited şirketiyiz ve kendi araç kiralama filomuz ile hizmet sunmaktayız. Tüm araçlarımız sigortalı olup senede 4 defa kapsamlı bakımları yapılmaktadır.

Kıbrıs araç kiralama firması olarak sunmuş olduğumuz hizmetin en önemli kuralı öncelikle müşteri memnuniyetimizdir. Firma olarak Ercan hava limanı otoparkında yer almamız da sizlere büyük kolaylık sağlamaktadır.

Personellerimiz tarafından karşılanarak aracın bulunduğu alana kadar sizlerin gelmesine yardım ediyor aracınızı aldıktan sonra tatilinizin keyfini çıkarabiliyorsunuz. Ayrıca Kıbrıs lüks araç kiralama hizmetimiz ile de istediğiniz özelliklerde araçlar filomuzda yer almaktadır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ